E.C.A. Titiz ile Artık Evlerde Kirli Yer Kalmayacak...

15:24

Temizlik konusunda hepimizin takıntılı olduğu bazı noktalar vardır. Benim de temizlemek için en çok çaba sarf ettiğim ve buna rağmen yine de istediğim derecede temizleyemediğim bir alan var. Radyatörlerin iç temizliği! E.C.A. ise yeni “Titiz” ürünüyle bu konuda içime su serpti diyebilirim. İsminin verdiği güvenin yanı sıra kolay açılıp kapanabilen kapağı sayesinde radyatör içlerinin temizliği artık çok kolay olacak.

İçerisinde toz biriken radyatörler için bugüne kadar birçok yöntem denesem de başarılı sonuçlar elde edememiştim. Aslında radyatörler bir uzman tarafından temizlenebiliyor ama bu sefer de deformasyona uğruyor. Temizlenmeyen radyatörlerin içerisinde biriken toz tabakası ise tüllerimi kirletmekle kalmayıp, ısı kaybına ve bakterilerin de eve yayılmasına sebep oluyor. E.C.A.’nın yeni tasarımı olan ve tüm panel radyatörlerinde standart olarak yer alan Titiz teknolojisi, hem hijyen hem de ısı probleminin önüne geçiyor. 

 

E.C.A. Titiz’in kolay açılıp kapanabilen kapağı radyatörün içini temizleyeceğim derken şekilden şekle girme derdinden kurtarıyor. Ayrıca ürünün toz tutmayı zorlaştıran yapısı daha iyi hava akışı sağlayarak sağlıklı bir ortam sunuyor. Titiz teknolojisi, damla şeklindeki ızgara formu sayesinde ısı transferlerini arttırarak enerji maliyetlerinde maksimum tasarruf sağlıyor. Dayanıklı yapısı ile uzun ömürlü bir kullanım sunan E.C.A. Titiz, optimum kanat dizaynı sayesinde de düzgün hava akışı sağlanmasına yardımcı oluyor. E.C.A. Titiz’in dairesel fin formu ve kolay açılabilen yapısı ise sağlıklı ve hijyenik bir ortam sunuyor. 

Yapılan pazar araştırmalarında sıklıkla karşılaşılan radyatör temizliği derdi de E.C.A. Titiz ile son buluyor. 

Detaylı bilgi almak almak istersen http://eca.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsin. 

 

Bir boomads advertorial içeriğidir.

13 yorum

 1. Titiz ev hanımlarına, titiz radyatörler pek yakışır.

  YanıtlaSil
 2. Merhabalar :)
  Sizi bir blog keşif etkinliği sayesinde keşfettim.Yazılarınızı takipteyim bundan sonra.Blogunuza girer girmez ortak bir nokta yakaladım ayrıca.Kediler :) Çünkü ben de bir kedi aşığıyım :) Eğer ilginizi çekerse bana da beklerim.Sevgiler..
  http://somurtkansirine.blogspot.com.tr

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aaa kedileri sizde mi seviyorsunuz süpeerr :) Geliyorum hemen bloğa :)

   Sil
 3. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 4. Bence de çok kirleniyor ve temizlemek çok zor.O yüzden güzel bir ürün :)

  YanıtlaSil
 5. O radyatörlerden ne çektim. Güzel bir ürün. Denemek lazım :)

  YanıtlaSil
 6. teknoloji her gün değişiyor, yetişmek zor :)

  YanıtlaSil
 7. Çok pratik biz hala demirdöküm kullanıyoruz ama daha çok ve iyi ısıttığını düşünüyorum :)

  YanıtlaSil